1. Stacja Narciarska Tylicz.ski

Jest to stacja idealna dla całej rodziny, Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy, bezpieczne i urozmaicone 5 km tras. Wyciąg krzesełkowy, orczyki i specjalne żółwiki dla dzieci.

Wiele różnych zjazdów z górnej stacji. Ze względu na duże powierzchnie stoków jazda jest bardzo bezpieczna i każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Szerokość, nachylenie oraz dobre oświetlenie umożliwiają komfortową jazdę nawet po zmroku. 

Wyróżnienia:

III miejsce w rankingu na najlepszą stację narciarską w Polsce w sezonie 2015 (wg skionline)

Specjalne wyróżnienie dla stacji najlepiej dbającej o bezpieczeństwo na stoku w Plebiscycie Gazety Krakowskiej na Najlepszą Stację Narciarską Małopolski w sezonie 2014/2015

MAPA TRAS STACJA NARCIARSKA TYLICZ.SKI www.tylicz.ski

Tyliczski

2. Stacja Narciarska Master-Ski

Mniejsza stacja w Tyliczu z wyciągiem krzesełkowym i orczykowymi.

Masterski

3. Jaworzyna Krynicka

Największa i najbardziej znana stacja narciarska w regionie,  11 wyciągów - kolej gondolowa o długości 2211 m, dwie koleje krzesełkowe, 4 osobowe,  8 wyciągów talerzykowych. Do Jaworzyny Krynickiej zaledwie 20 min jazdy od naszego obiektu.

Jaworzyna

Ponadto w Krynicy inne stacje narciarskie Henryk-Ski, Azoty- Słotwiny , również blisko do Stacji Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla.

INNE ATRAKCJE

W Tyliczu znajduje się również lodowisko, na które spacerkiem można dość z naszego domu. Również w kilka minut pieszo znajduje się „Farma Lama”, gdzie można pojeździć konno a także obejrzeć mini- zoo. Oprócz takich zwierząt jak kozy, świnki, owieczki, króliki, gęsi, kaczki znajdziecie kilka odmian bażantów, gołębi, papug, synogarlice, pawie, przepiórki. Najmłodsi mogą poznać zwyczaje zwierzaków oraz je nakarmić.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 Pokoje u Henia. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

pliki cookies z tej strony.